Glasbeni večer, kjer so nastopali učenci glasbene šole Androja (od najmlajših do starejših otrok, igrali so od najenostavnejših otroških, do zahtevnih skladb, od slovenskih, narodnih, popevk, do tujih skladb in končali s Slakovo: V dolini tihi je vasica mala.

Nastopili so tudi bivši učenci te šole, ki so danes že pravi glasbeniki, ki samostojno nastopajo in ubirajo svojo glasbeno pot. Odigrali so: More then words &Nothing else matters in Imagine.

Skupina OBJEM z gosti, s katerimi mentor Tugo, kakor koli, na razne načine sodeluje. To je bila klapca iz Kostanjevice na Krki (Vrh planin, Jadraj z menoj) in tamburaška skupina FD KRES iz Novega mesta, ki smo odigrali in zapeli:

Moj fantič je prijezdil, Na oknu deva je slonela, Pastirče mlado, kjer smo poželi lep aplavz. Glasbena skupina OBJEM acoustic je odigrala: Oh whenthe saints, Le s teboj, Kar naprej, Čardaš in Slovenija.

Ob zaključnem govoru mentorja in povabilo za zaključek s prigrizki, smo nadaljevali z neuradnem delom: igranjem, petjem in plesom.